Raf-Pol

Z radością dajemy Ci mniej!

08-08-2019

Tork dozownik do papieru toaletowego Mid-size bez gilzy 558040

cena za dozownik: 105,00 zł brutto

Tork dozownik do papieru toaletowego Mid-size bez gilzy jest idealnym rozwiązaniem dla łazienek o dużym i średnim natężeniu ruchu. Zapewnia wysoką wydajność i sprawia, że papier jest zawsze dostępny. Dozownik mieści do 9 razy więcej papieru niż dwie rolki papieru konwencjonalnego.
•Podwójny dozownik, łatwe uzupełnianie, dozownik zapewnia dostępność papieru
•Łatwy w uzupełnianiu
•Kompaktowy i elegancki

 

Tork Mid-Size papier toaletowy bez gilzy- 2 warstwy 472199

 

cena za opakowanie 36 rolek : 278,00 zł brutto 

 

Tork Coreless Mid-Size Toilet Roll to idealne rozwiązanie do łazienek o niskim i średnim natężeniu ruchu, w których priorytetem jest satysfakcja użytkowników. Zapewnia wysoką wydajność oraz dostępność papieru toaletowego dla gości dzięki dużej pojemności (dwie średnie rolki). Papier toaletowy Tork Coreless Mid-Size Toilet Roll Advanced to idealne połączenie atrakcyjnej ceny i wydajności.  
  • Rolki bez gilzy redukują ilość odpadów.
  • Kompaktowe rolki średniej wielkości: Pojemność równa 4–5 standardowym rolkom papieru toaletowego
  • Dyskretne tłoczenie zapewnia elegancki wygląd.
  • Rączka Tork Easy Handling™ ułatwia personelowi sprzątającemu przenoszenie rolek.

Dbajmy o siebie

Mijają kolejne miesiące a temat koronawirusa potocznie zwanego 2019-nCoV, po raz pierwszy zarejestrowanego w grudniu w chińskiej miejscowości Wuhan nie opuszcza nas. Dziś oficjalnie w Polsce został potwierdzony pierwszy przypadek zachorowania na koronawirusa, co w obecnej sytuacji jeszcze bardziej potęguję w społeczeństwie strach i niepokój. Bilans ofiar i zarażonych przeraża na tyle mocno, że jesteśmy […]

CZYTAJ DALEJ

“Mecenasi Toruńskiego Sportu”

27 listopada 2017 w Hotelu Filmar odbyła się coroczna Gala Mecenasów Sportu. Nasza firma po raz kolejny została wyróżniona przez Prezydenta Miasta Torunia, Michała Zaleskiego – tytułem Mecenasa Toruńskiego Sportu.

CZYTAJ DALEJ