Raf-Pol

Dlaczego warto zlecić sprzątanie firmie zewnętrznej?

25-03-2021

Zmniejszanie kosztów sprzątania w dłuższej perspektywie może Cię sporo kosztować, zarówno finansowo jak i w kwestii zdrowia i bezpieczeństwa pracowników oraz klientów czy gości.

Po pierwsze, wynajęta firma sama zarządza swoim personelem, sprzątanie więc odbywa się regularnie, bez dłuższych przerw np. z powodu urlopu pracownika. W takim wypadku kwestia zastępstw leży po stronie firmy sprzątającej, natomiast podmiot wynajmujący firmę może mieć pewność, że usługa zostanie przeprowadzona w wyznaczonym dniu, o wyznaczonej godzinie niezależnie od tego typu okoliczności.

Profesjonalne firmy sprzątające korzystają ze specjalistycznych maszyn i środków, odpowiednio dostosowanych do danych przestrzeni czy powierzchni. Jeśli zależy Państwu na stworzeniu czystego oraz “zdrowego” biura, outsourcing sprzątania jest najlepszą i właściwie jedyną opcją, która pozwoli na pozbycie się z pomieszczeń bakterii, roztoczy czy wirusów. Taka inwestycja sprawia, że zarówno klienci jak i pracownicy po pierwsze są w mniejszym stopniu narażeni na wszelkiego rodzaju choroby, a po drugie czują większy komfort pracy, co z kolei wpływa na ich produktywność i motywacje.

Personel jest przeszkolony w kwestiach dobierania specyfików, technik czyszczenia itd. Zatrudniając profesjonalną firmę sprzątającą mają Państwo pewność, że powierzchnie czy obiekty nie zostaną zniszczone i będą odpowiednio zabezpieczone przed nadmierną eksploatacją. Jest to rozwiązanie, które po danym czasie przyniesie korzyści finansowe – potrzeba wymiany danych powierzchni, obiektów czy przedmiotów pozostaje przesunięta w czasie. Sprzątanie pomieszczeń biurowych, obiektów użytkowych, hoteli czy obiektów sportowych jest zadaniem łatwym tylko z pozoru. W praktyce tego typu działania wymagają wiedzy, doświadczenia oraz odpowiednich kwalifikacji i umiejętności. Sprzątanie to od wielu lat już nie tylko woda i mop, lecz nowoczesne rozwiązania, profesjonale środki, wykwalifikowany personel i usługi przeprowadzane na najwyższym poziomie.

Usługi realizowane przez firmę sprzątającą są przeprowadzane w zależności od indywidualnych potrzeb, np. oprócz standardowego sprzątania biura, firma sprzątająca jest także w stanie przeprowadzić alpinistyczne mycie okien czy konserwację posadzek. Może wydawać się, że takie zabiegi to temat, który można omijać i lekceważyć jednak oczywistym jest, że w pewnym momencie takie “generalne” porządki staną się  koniecznością.

Kolejną zaletą outsourcingu czystości jest redukcja kosztów operacyjnych, czyli brak potrzeby zakupu środków czyszczących, wynajmowania maszyn, a także brak kosztów związanych z zatrudnieniem i utrzymaniem dodatkowego pracownika lub pracowników. Wiąże się z tym również oszczędność czasu wynikająca z braku konieczności przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych na stanowisko sprzątającej czy sprzątającego i tworzenia grafiku dla personelu.

Clean Way oferuje outsourcing usług sprzątających, czyli utrzymania w czystości siedziby Państwa firmy, biura, sklepu, hali lub obiektu użyteczności publicznej. To MY odpowiadamy za zakup i dobór odpowiednich środków oraz sprzętów, a także sposób czyszczenia danych obiektów, przestrzeni i powierzchni. W zakres tego typu usługi wchodzą podstawowe porządki takie jak odkurzanie, mycie podłóg, wycieranie kurzu, czyszczenie blatów, sprzątanie łazienek i uzupełnianie artykułów higienicznych. Gwarantujemy także stworzenie konkretnej wyceny, która zobrazuje realne koszty związane z utrzymaniem czystości w danym obiekcie.

KONKURS – Jesienne porządki z misiem czyściochem

KONKURS od Clean Way – Jesienne Porządki z Misiem Czyściochem🍂 🧹 REGULAMIN KONKURSU: Regulamin konkursowy

CZYTAJ DALEJ

Czysty zysk – dozowniki za złotówkę!

Odbierz dozowniki marki Tork za 1 zł! Zadbaj o bezpieczeństwo, higienę oraz komfort pracowników i klientów. To chyba najlepszy moment żeby zdecydować się na takich ruch. Szansa na wymianę starego dozownika na higieniczny dozownik Tork, który otrzymają Państwo praktycznie za darmo (1 zł). Co trzeba zrobić? Kupić  mydła lub preparaty do dezynfekcji rąk. I to […]

CZYTAJ DALEJ