Działania

CSR

Czystość jest pojęciem subiektywnym i dla każdego może znaczyć coś innego. Naszym celem jest jak najbardziej precyzyjne dostosowanie się do potrzeb i standardów Klienta w taki sposób, aby w pełni mógł on się cieszyć zadbaną i czystą przestrzenią.   Nie ma bowiem nic przyjemniejszego, niż przebywanie w czystym, świeżym pomieszczeniu, w którym spędzanie czasu jest nie tylko zdrowsze ale i bardziej efektywne.

Od początku istnienia firmy postanowiliśmy kierować się zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu. Corporate Social Responsibility (CSR) to dobrowolne uwzlędnianie społecznych, etycznych i ekologicznych aspektów w praktyce gospodarczej oraz w relacjach z innymi podmiotami życia społecznego.

W pracy spędzamy większą część czasu naszego życia. Chcemy aby jakość tego czasu satysfakcjonowała zarówno firmę przynosząc jej sukces biznesowy, jak i naszych pracowników, dając im nie tylko wynagrodzenie finansowe, ale także możliwość rozwoju, kontaktu z ludźmi i komfortu pracy. Idąc w stronę udogodnień dla naszych pracowników wprowadziliśmy specjalne zniżki na nowe produkty i usługi. Udostępniliśmy możliwość korzystania z naszej myjni samochodowej na specjalnych warunkach.