USŁUGI PODSTAWOWE

Jednorazowe usługi porządkowe

                                                                                                                                                                                                                                       Jesteśmy w stanie zaoferować wykonanie jednorazowej usługi porządkowej obiektu czy pomieszczenia. W zakres usługi wchodzi m.in. odkurzanie podłóycieranie kurzu, mycie glazury łazienkowej, mycie podłóg, mycie blatów, mycie luster, czyszczenie drzwi i mebli. Prace wykonujemy przy wykorzystaniu własnego, specjalistycznego sprzętu, co jest gwarancją profesjonalnie wykonanej usługi, a także jest komfortowym rozwiązaniem dla klienta. Wycena usługi jest zależna od wielkości obiektu lub pomieszczenia, rodzaju zabrudzeń, rodzaju czyszczonych powierzchni oraz indywidualnych oczekiwań i wymagań klienta.

Zobacz także

czyste biuro

Kompleksowe sprzątanie obiektów

Clean Way oferuje kompleksowe sprzątanie obiektów, takich jak biura i lokale usługowe, hotele i sale konferencyjne, obiekty handlowe, obiekty i hale sportowe, biura, magazyny, obiekty użyteczności publicznej. Wszelkie tego typu usługi wykonywane są przez przeszkolony i doświadczony zespół przy użyciu profesjonalnych maszyn i środków. Metody sprzątania, maszyny oraz środki są dostosowywane do specyfiki danych obiektów, powierzchni oraz rodzaju zabrudzeń.

Każda usługa jest wyceniania indywidualnie w zależności od rozmiaru obiektu, powierzchni, rodzaju zabrudzeń, częstotliwości wykonywania usług a także Państwa spersonalizowanych wymagań. Przygotowujemy specjalną ofertę dla każdego z zapytań, jesteśmy również otwarci na propozycje.

Powiedz nam o swoich oczekiwaniach i wymaganiach względem danej usługi czystościowej, a my zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie! Zwróć się do Clean Way i ciesz się czystą przestrzenią.

WIĘCEJ

Czyszczenie wykładzin metodą ekstrakcyjną

Nie każde zabrudzenie dywanu jest możliwe do wyczyszczenia na własną rękę, potrzebna okazuje się pomoc specjalistów. Clean Way oferuje czyszczenie wykładzin profesjonalnymi metodami takimi jak metoda ekstrakcyjna. Metoda polega na rozpylaniu nad dywanem roztworu z środkiem czyszczącym, a następnie jego odsysaniu wraz z rozpuszczonym już brudem. Członkowie naszego zespołu są odpowiednio przeszkoleni do przeprowadzania czyszczeń tego typu metodą. Co więcej, gwarantujemy użycie środków chemii profesjonalnej najwyższej jakości, które w żaden sposób nie uszkodzą tkanin. Przykładamy wielką wagę do przestrzegania wszystkich wymogów oraz zasad technicznych i technologicznych.

WIĘCEJ