USŁUGI PODSTAWOWE

Jednorazowe usługi porządkowe

                                                                                                                                                                                                                                       Jesteśmy w stanie zaoferować wykonanie jednorazowej usługi porządkowej obiektu czy pomieszczenia. W zakres usługi wchodzi m.in. odkurzanie podłóycieranie kurzu, mycie glazury łazienkowej, mycie podłóg, mycie blatów, mycie luster, czyszczenie drzwi i mebli. Prace wykonujemy przy wykorzystaniu własnego, specjalistycznego sprzętu, co jest gwarancją profesjonalnie wykonanej usługi, a także jest komfortowym rozwiązaniem dla klienta. Wycena usługi jest zależna od wielkości obiektu lub pomieszczenia, rodzaju zabrudzeń, rodzaju czyszczonych powierzchni oraz indywidualnych oczekiwań i wymagań klienta.

Zobacz także

Usługi porządkowe po budowach i remontach

Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem po budowach i remontach. Dysponujemy narzędziami i środkami przy użyciu, których jesteśmy w stanie doczyścić wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Taką usługę wykonujemy w stosunkowo krótkim czasie, tak aby klient mógł jak najszybciej oddać obiekt do użytku. Dokładne doczyszczenie wnętrz po takich zabiegach jak remonty czy budowy nie jest w pełni możliwe bez pomocy profesjonalistów oraz profesjonalnych narzędzi. Koszty tego rodzaju sprzątania są ustalane indywidualnie w zależności od wielkości obiektu, rodzaju powierzchni i rodzaju zabrudzeń.

WIĘCEJ

Mycie okien

Clean Way oferuje usługę mycia okien  oraz szyb profesjonalnymi narzędziami i środkami, wykonaną przez doświadczony i odpowiednio przeszkolony zespół. Myjemy okna, elewacje, witryny, żaluzje oraz wszelkiego rodzaju przeszklenia w obiektach takich jak: biurowce, sklepy, hale sportowe, restauracje, hotele. Cena usługi jest uzależniona od wielkości mytej powierzchni szklanej, rodzaju zabrudzenia, częstotliwości wykonywanej usługi oraz indywidualnych wymagań i oczekiwań klienta. Efekty naszych prac można zobaczyć na firmowym Facebooku oraz Instagramie.

 

WIĘCEJ